Zakynthos od 9 225 Kč
Zobrazit zájezdy

Zakynthos - jaký aquapark navštívit? Water Village nebo Tsilivi Waterpark?

Vloženo: 22. ledna 2020
Poslední příspěvek: 22. ledna 2020
nový člen nový člen /
Elf
nový člen nový člen / před 3 lety
Elf
Hezký den, na ostrově Zakynthos je prý aquapark Water Village a Tsilivi Waterpark. Mohl by mi někdo poradit, který z nich je lepší?

Odpovědi 2 odpovědi

anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
anonym
před 3 lety
Vzhledem k tomu, že jsme byli ubytovaní v hotelu Aqua Bay Hotel a součástí byl neomezený vstup do Tsillivi Waterparku, tak jsme navštěvovali tenhle. Mohu doporučit.
Lenči
věrná členka věrná členka /
Lenči
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Lenči
před 3 lety
Na Zakynthosu jsme byli zrovna v letovisku Tsilivi.Jsme pár s dospělými dětmi, takže jsme se šli do aquaparku pouze podívat. Jelikož bylo začátkem června moře teplé, aquapark jsme nevyužívali. Je to nevelký aquapark a jak jsem četla Water Village je větší. Tsilivi Water park se hodí pro menší děti. Já osobně bych asi volila ten větší, není od Tsilivi tak daleko a i když jsme tam nebyli, je lepší využít více atrakcí. Záleží, jak máte velké děti, ve velkém aquaparku už je dost lidí a riziko děti uhlídat. Aquapark v Tsilivi je na konci letoviska a pro vodní radovánky dostačující. Ostatně na youtube najdete videa obou dvou aquaparků, takže se podívejte. Záleží, co prehferujete s ohledem na děti, pokud ovšem s dětmi plánujete na Zakynthosu trávit dovolenou.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů