Nejlépe hodnocené hotely Zakynthos

ŘeckoAmoudi
Hodnocení hotelu klienty (1x): 100%
ŘeckoAgios Sostis
Hodnocení hotelu klienty (1x): 100%
ŘeckoKalamaki
Hodnocení hotelu klienty (6x): 93%
ŘeckoKalamaki
Hodnocení hotelu klienty (1x): 92%
ŘeckoTsilivi
Hodnocení hotelu klienty (29x): 90%
ŘeckoZakynthos
Hodnocení hotelu klienty (2x): 90%
ŘeckoTsilivi
Hodnocení hotelu klienty (2x): 90%
ŘeckoKalamaki
Hodnocení hotelu klienty (22x): 89%
ŘeckoTsilivi
Hodnocení hotelu klienty (69x): 88%

Recenze hotelů Zakynthos - jedinečné pláže, úchvatné rozhledy a pestré služby

Do oblouku vytvarované kolmé skalní stěny, průzračná mořská voda a na pobřeží rozpadající se pašerácká loď: pláž Navagio je nejslavnějším místem ostrova Zakynthos i nejfotografovanější pláží celého Řecka. Najde se ovšem mnohem více důvodů, proč by právě tady, uprostřed Jónského moře, měla proběhnout vaše dovolená.

Počasí jako z pohádky, romantické Modré jeskyně, akvapark Sarakinado, želvy karety u ostrůvku Marathonisi, malebná zákoutí jako stvořená ke koupání, starobylé hlavní město Zakyntos... užijte si prázdniny, na které budete dlouho a s láskou vzpomínat.

Využijte finančně výhodnou nabídku zájezdů last minute Zakynthos a vypravte se ochutnat skvělou řeckou kuchyni, posedět v roztomilých tavernách, projít se zdejší, typicky středomořskou krajinou. Skvěle se o vás postarají například v hotelu Galaxy v Laganas, v komfortním areálu Louis Plagos Beach v Tragaki nebo v rozlehlém resortu Louros Beach Hotel Spa na Kalamaki. Velice oblíbený je také komplex Admiral Tsilivi.

Pokud si chcete být výběrem ubytovacího zařízení co nejvíce jisti, doporučujeme vám pročíst si před rezervací recenze hotelů od našich uživatelů.