Zakynthos od 8 909 Kč
Zobrazit zájezdy

Zakynthos tipy na výlety

Vloženo: 2. října 2019
Poslední příspěvek: 13. října 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
ŽánBaklažán
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
ŽánBaklažán
Dobrý den, chystáme se strávit několik dní na Zakynthosu. S jakými organizovanými výlety máte dobré zkušenosti? A jaká byla cena, když byly fakultativní? Kolik vás to vyšlo na pláž Navagio? Dali byste mi pro ostrov Zakynthos tipy na výlety? Děkuji

Odpovědi 3 odpovědi

Štěpánka
nový člen nový člen /
Štěpánka
nový člen nový člen / před 5 lety
Štěpánka
před 5 lety
@ŽánBaklažán ~ Dobrý den, fakultativní výlet na pláž Navagio nás stál cca 39 euro/osoba. Pláž je to opravdu nádherná, ale čekejte hodně turistů. Pak samozřejmě Blue Caves (Modré jeskyně), kam se dostanete opět pouze lodí, nás vyšlo na 10 euro/osoba. Dá se tam i vykoupat, ale ne všechny agentury to nabízí. Mně osobně se také moc líbil ostrůvek Cameo, k němu vede dřevěný mostek. Vstup zaplatíte na druhé straně, kde dostanete kartičku, kterou pak dál můžete využít u baru. Vstup byl tuším 4 eura a pak máte nealko nápoj u baru zdarma nebo za další 2 eura alko. Hodně lidí se fotí na tom mostě, na ostrově se pak pořádaj i svatby.
Plyšák
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Plyšák
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Plyšák
před 5 lety
@ŽánBaklažán ~ Nám se líbbilo přímo město Zakynthos. Je tam mnoho památek a dokonce i přístav, kde je hodně restaurací a barů. Často se tam konají taky slavnosti s tradičními kroji, zpěvem a tancem. Ještě bych doporučil vodní park Zante Water Village nebo pak menší aquapark Tsilivi Waterpark.
Martinan
legenda legenda /
Martinan
legenda legenda / před 5 lety
Martinan
před 5 lety
Letos jsme byli na Zakynthosu a koupili jsme si vylet na plaz Navagio a platili jsme cca 35eur a osobu. Kupovali jsme to od naseho delegata. Ale kdyz se projdete po ulici najdete i "obchudky" ktere nabizeji vylety mnohem levneji.
My si pak pujcili na den auto a projeli si ostrov sami. Nejake tipy nam dala recepcni. Jeli jsme na vyhlidku, kde je moznost videt plaz Navagio shora. Pak jsme navstivili majak, klaster a dalsi. Je toho opravdu moc k videni. Ale vsude je blizko a ostrov se da projet fakt za jeden den. Ale pozor-neplati zde zadna pravidla-proste kdo troubi, ten hede.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů