Zanzibar od 22 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Zanzibar očkování

Vloženo: 5. prosince 2018
Poslední příspěvek: 6. května 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Dobrý den, kdo jste byl na Zanzibaru, očkovali jste se proti břišnímu tyfu? Budeme bydlet a stravovat se pouze v resortu. Děkuji

Odpovědi 2 odpovědi

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
My yli za rohem, na Madagaskaru, ale pro jistotu jsme si břišní tyfus naočkovat nechali. + hepatitidu A+B. Do žluté zimnice jsme nešli.
Stravovat se sice budete na resortu, ale určitě přijdete do styku i s něčím "venku". Poradil bych se v očkovacím centru nebo cestovce. raději obětovat pár kaček než pak splakat nad výdělkem.
Nocar
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Nocar
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Nocar
před 5 lety
Dobrý den. Dnes jsem volal na Centrum pro očkování na Zanzibar. Řekli mi, že určitě hepatitidu A a břišní tyfus. Žlutá zimnice že ne jelikož letíme z EU přes Dubaj a pouze na ostrov. Pokud bychom ale chtěli na pevninu, tak i zimnicí. Na to mi ještě pracovnice centra řekla,ať si k ním zavolám na číslo 224916782 tak měsíc před odletem ohledně cholery a očkování na ni.Sem si lidé volejte a ptejte se.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů