Zanzibar od 28 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Zanzibar - tipy na výlety

Vloženo: 18. prosince 2019
Poslední příspěvek: 19. prosince 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Dolores
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Dolores
Dobrý den, pojedeme s přítelem na Zanzibar a chtěla bych se vás zeptat, jestli byste mi poradili, jaké výlety stojí za to. Ať už fakultativní nebo nějaké, co bysme si zajednali s místními? A nějaké tipy, co vidět na Zanzibaru - pláže, památky apod.? Děkuji moc

Odpovědi 4 odpovědi

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
Kupovala jsem na Zanzibaru od místních na ostrov lásky bylo to skvělé , po moři jsme pluli malou loďkou na malý překrásný ostrov , moře super čisté , šnorchlování a oběd udělaný na pláži před námi , samé mořské plody . ZANZIBAR je nádherný
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Dolores ~ Dobrý den,
určitě navštivte krásné město Stone town, které je zapsané na seznamu UNESCO. Krásný západ slunce můžete pozorovat na pláži Nungwi, dále si udělejte lodní výlet na ostrov Prison Island a za opičkami se vydejte do lesa Jozani.
Ibina
nová členka nová členka /
Ibina
nová členka nová členka / před 5 lety
Ibina
před 5 lety
@Dolores ~ Určitš stojí za vidění národní park Josani a želví ostrov.
Passenger
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Passenger
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Passenger
před 5 lety
@Dolores ~ Výlety jsme zařizovali až na místě, s místními se dalo leccos usmlouvat. Na půl dne je třeba pěkný výlet na Prison Island nebo Stone Town. Safari Blue třeba na celý den. Pokud nemáte vlastní šnorchlovací vybavení, půjčí vám. Jozani moc nedoporučuju, platili jsme 12 dolarů a viděli jsme asi jen tři opice, a to ještě z pěkné dálky. Zanzibar kilosas conservation je pěkné místo, kde můžete vidět krokodýla, želvy, hady, chameleóna, opice vám sedí na rameni a je možné je hladit a krmit. Kuza Cave - jeskyně kde se dá koupat.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů