Cestolino.cz Diskuze Turecko Zemetreseni v Turecku

Zemetreseni v Turecku

Vloženo: 28. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 7. prosince 2017
Hruskova
host
Hruskova

Dobry den,moc se bojim zemetreseni a mam jet do TUrecka na dovlenou vlete. Jak moc je velke riziko zemetreseni v Turecku?

2 odpovědi
+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (1x)
ne (0x)
Řadit odpovědi podle data přidání:
Míla
host
Míla
zemětřesení
Vloženo: 2. prosince 2017

Tak Turecko je stejně jako téměř celé středomoří v neklidné zoně, ovšem stejně jako třeba západní čechy :-). Pravděpodobnost že zažijete zemětřesení na své dovolené je sice hodně malá ale je. Z vlastní zkušenosti však mohu uklidnit že slabé zemětřesení je naopak celkem zajímavý zážitek. Zažil jsem ho na jihu španělska. To že by jste se trefila do nějakého katastrofálně silného zemětřesení bych se rozhodně nebál - je to myslím stejná šance jako že s vámi spadne letadlo... :-))

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (0x)
ne (0x)
bez obav
Vloženo: 7. prosince 2017

Přesně tak, pokud jedete na Tureckou riviéru, nemusíte mít strach vůbec. V severní části Egejské riviéry trochu riziko zemětřesení je, ale byla jsem tam 5 měsíců, "zažila" jsem nejsilnější zemětřesení za posledních asi 10 let a zjistila jsem to až ráno, ani mě to nevzbudilo :-D To v Řecku na Chalkidiki jsem asi 2 roky nazpět zažila o dost silnější a vůbec jsem to nečekala.

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (0x)
ne (0x)

Vložit odpověď

Přihlaste se a bude se vám pohodlněji diskutovat. Nemáte zatím vytvořený profil? Vytvořte si ho, netrvá to ani dvě minuty.

* nepovinné
* nebude uveřejněn u příspěvku

Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů.

* správná odpověď je ne;)

Podívejte se levné zájezdy