Bali od 25 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Zkušenosti s agoda.com

Vloženo: 7. září 2019
Poslední příspěvek: 4. srpna 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Bohun
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Bohun
Zakoupili jsme letenky na Bali a nyní se koukáme na možné ubytování. Máte někdo zkušenosti s rezervací ubytování přes Agoda.com? Vždy jsme byli ubytovaní přes Booking.com a vždy bylo vše ok. Ceny hotelů i penzionů jsou však přes Agoda levnější. Prosíme tedy o jakékoliv info. Díky

Odpovědi 3 odpovědi

LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce /
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
LenkaGazdova
před 3 lety
V Asii používám na 99 % rezervací Agodu, má lepší nabídky i výběr. Je to sesterská společnost Bookingu, není se čeho bát Nikdy jsem žádný problém neměla. Obecně je vždy lepší (ať už bookujete kdekoli) vybírat ubytování, které se dá zrušit ještě den před příjezdem bez storno poplatků. Taky dělávám to, že si třeba rezervuji 1,2 noci a pak dle toho, jak se mi místo líbí prodlužuji. Někdy z mapy a fotek nejde úplně dobře vše poznat, takže se tímhle vyhýbám případným problémům.
Milujuvšechny
nový člen nový člen /
Milujuvšechny
nový člen nový člen / před 3 lety
Milujuvšechny
před 3 lety
@Bohun ~ Agoda patří bookingu, takže to stejné a není čeho se bát. Úplně v pohodě, občas levnější než samotný booking. Nejhorší jsou všechny weby jako hotels..
bathsheba
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
bathsheba
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
bathsheba
před 2 lety
Já mohu doporučit https://agoda.com využívám pravidelně a je to úžasný společník pro cestovatele a nikdy s ním nebyl problém. Dotěď jsem využívala ubytování, která nabízela možnost "free cancelation-pay later".

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů