Last minute Umag

Aktuální zájezdy Umag Chorvatsko na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Umag (Chorvatsko) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Umag?

Last minute zájezdy Umag jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Umag nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Umag v Chorvatsku?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Chorvatska.

Kdy není vhodné čekat na last minute Umag?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Chorvatska, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Umag zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Umag mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute UmagFirst minute Umag
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Umag, které Vás nadchne

Vila RosanaLokalitaChorvatsko, UmagVila Rosana - Chorvatsko, Umag
95%
Hotel SiparLokalitaChorvatsko, UmagHotel Sipar - Chorvatsko, Umag
90%
od 13 369 Kč
Zobrazit
Camping Park UmagLokalitaChorvatsko, UmagCamping Park Umag - Chorvatsko, Umag
86%
od 939 Kč
Zobrazit
Villa Plavo MoreLokalitaChorvatsko, UmagVilla Plavo More - Chorvatsko, Umag
92%
Vila ViktoryLokalitaChorvatsko, UmagVila Viktory - Chorvatsko, Umag
87%
Sol Polynesia ApartmentsLokalitaChorvatsko, UmagSol Polynesia Apartments - Chorvatsko, Umag
78%
od 4 472 Kč
Zobrazit
Hotel AdriaticLokalitaChorvatsko, UmagHotel Adriatic - Chorvatsko, Umag
31%
od 7 650 Kč
Zobrazit
Depandance JadranLokalitaChorvatsko, UmagDepandance Jadran - Chorvatsko, Umag
59%
od 11 500 Kč
Zobrazit

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Umag?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Umag v Chorvatsku dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Umag a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Chorvatska za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Umag objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.