Last minute Klatovy

Aktuální zájezdy Klatovy Česká republika na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Klatovy (Česká republika) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Klatovy?

Last minute zájezdy Klatovy jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Klatovy nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Aktuální last minute

29. 9. (Pá) - 30. 9. 2023 (So)
Vlastní Snídaně 2 dny (1 noc) Last minute
29. 9. (Pá) - 1. 10. 2023 (Ne)
Vlastní Snídaně 3 dny (2 noci) Last minute
29. 9. (Pá) - 2. 10. 2023 (Po)
Vlastní Snídaně 4 dny (3 noci) Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Klatovy v České republice?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Čech.

Kdy není vhodné čekat na last minute Klatovy?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Čech, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Klatovy zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Klatovy mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute KlatovyFirst minute Klatovy
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Klatovy, které Vás nadchne

Wellness hotel CentralLokalitaČeská republika, KlatovyWellness hotel Central - Česká republika, Klatovy
80%
od 960 Kč
Zobrazit

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Klatovy?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Klatovy v České republice dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Klatovy a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Čech za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Klatovy objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Klatovy?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Klatovy (Česká republika) od CK ATIS a.s., DAEN s. r. o..

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Klatovy?

Ceny začínají na 960 Kč, nejdražší zájezd stojí 26 912 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce pouze snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Klatovy doprava vlastní.

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva last minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Klatovy hotely: Wellness hotel Central (80%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Klatovy jsou podle cestovatelů tyto: Wellness hotel Central.