Last minute Milové

Aktuální zájezdy Milové Česká republika na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Milové (Česká republika) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Milové?

Last minute zájezdy Milové jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Milové nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Aktuální last minute

30. 11. (Čt) - 3. 12. 2023 (Ne)
Vlastní Snídaně 4 dny Last minute
30. 11. (Čt) - 3. 12. 2023 (Ne)
Vlastní Polopenze 4 dny Last minute
1. 12. (Pá) - 2. 12. 2023 (So)
Vlastní Snídaně 2 dny Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Milové v České republice?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Čech.

Kdy není vhodné čekat na last minute Milové?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Čech, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Milové zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Milové mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute MilovéFirst minute Milové
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Milové, které Vás nadchne

Orea Hotel Devět SkalLokalitaČeská republika, MilovéOrea Hotel Devět Skal - Česká republika, Milové
88%
od 735 Kč
Zobrazit

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Milové?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Milové v České republice dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Milové a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Čech za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Milové objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Milové?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Milové (Česká republika) od Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Milové?

Ceny začínají na 740 Kč, nejdražší zájezd stojí 8 729 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce polopenze, snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Milové doprava vlastní.

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Milové hotely: Orea Hotel Devět Skal (88%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Milové jsou podle cestovatelů tyto: Orea Hotel Devět Skal.