Last minute Nové Hamry

Aktuální zájezdy Nové Hamry Česká republika na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Nové Hamry (Česká republika) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Nové Hamry?

Last minute zájezdy Nové Hamry jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Nové Hamry nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Nové Hamry v České republice?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Čech.

Kdy není vhodné čekat na last minute Nové Hamry?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Čech, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Nové Hamry zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Nové Hamry mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute Nové HamryFirst minute Nové Hamry
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Nové Hamry, které Vás nadchne

Horský hotel SeifertLokalitaČeská republika, Nové HamryHorský hotel Seifert - Česká republika, Nové Hamry
99%
Rekreační dům TBW275LokalitaČeská republika, Nové HamryRekreační dům TBW275 - Česká republika, Nové Hamry
Hamerská JizbaLokalitaČeská republika, Nové HamryHamerská Jizba - Česká republika, Nové Hamry
Chalupa Pod sjezdovkouLokalitaČeská republika, Nové HamryChalupa Pod sjezdovkou - Česká republika, Nové Hamry

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Nové Hamry?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Nové Hamry v České republice dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Nové Hamry a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Čech za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Nové Hamry objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?