Last minute Moorea

Aktuální zájezdy Moorea Francouzská polynésie na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Moorea (Francouzská polynésie) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Moorea?

Last minute zájezdy Moorea jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Moorea nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Last minute letecky

23. 4. (Út) - 2. 5. 2024 (Čt)
Letecky z Prahy Snídaně 10 dní (9 nocí) Last minute
23. 4. (Út) - 2. 5. 2024 (Čt)
Letecky z Prahy Bez stravy 10 dní (9 nocí) Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Moorea ve Francouzské polynésii?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem na Francouzskou polynésii.

Kdy není vhodné čekat na last minute Moorea?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute na Francouzskou polynésii, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Moorea zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Moorea mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute MooreaFirst minute Moorea
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Moorea, které Vás nadchne

Hilton Moorea Lagoon Resort & SpaLokalitaFrancouzská polynésie, MooreaHilton Moorea Lagoon Resort & Spa - Francouzská polynésie, Moorea
Hotel Les TipaniersLokalitaFrancouzská polynésie, MooreaHotel Les Tipaniers - Francouzská polynésie, Moorea
Hotel Sofitel La Ora BeachLokalitaFrancouzská polynésie, MooreaHotel Sofitel La Ora Beach - Francouzská polynésie, Moorea

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Moorea?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Moorea ve Francouzské polynésii dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Moorea a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou na Francouzskou polynésii za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Moorea objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Moorea?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Moorea (Francouzská polynésie) od Čedok.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Moorea?

Ceny začínají na 117 219 Kč, nejdražší zájezd stojí 162 769 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce bez stravy, snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Moorea doprava letecky (z Prahy).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.