Last minute Island

Aktuální zájezdy na poslední chvíli na Island s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy na Island speciálně pro milovníky slev

Kam na Island na poslední chvíli?


Co jsou last minute zájezdy na Island?

Často se můžete setkat s názvy jako super last minute Island a ultra last minute. Takto jsou označovány zájezdy s velmi brzkým termínem odjezdu do 24 hodin, či do týdne, s vysokou slevou, někdy o 50% a více.Cestovní kanceláře se je snaží na poslední chvíli doprodat. Často totiž mají nasmlouvané přepravní a ubytovací kapacity, které raději prodají se slevou, než aby je nechali propadnout.

Na Cestolino.cz vybíráme zlevněné zájezdy na Island a označujeme jako "last minute" pokud mají termín odjezdu do 18 dnů.

Last minute letecky

6. 10. (St) - 11. 10. 2021 (Po)
Letecky z Prahy Bez stravy 6 dní Last minute
6. 10. (St) - 11. 10. 2021 (Po)
Letecky z Prahy Snídaně 6 dní Last minute
6. 10. (St) - 11. 10. 2021 (Po)
Letecky 6 dní Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů na Island?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je cena, tedy výše slevy, protože cestovní kanceláře se snaží kompletně vyprodat zarezervovanou kapacitu u partnerů - přeravní, ubytovací a podobně... A jak se termín dovolené na Islandu blíží, cena se snižuje. Nejvýhodnější je tedy nakupovat jen pár dní před odjezdem. Ne vždy se však podaří vybrat lokalitu a ubytování podle všech představ, protože se nabídka vyprodá.

V kterých případech není vhodné čekat na last minute Island?

Pro větší skupiny cestovatelů nemusí být dostatek volné kapacity. Nejvyšší slevy bývají pro pár posledních míst, větší skupina tak může mít problém se ubytovat v jednom hotelu.

Last minuteFirst minute
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůÚzký výběr destinací a ubytováníŠiroký výběr destinací a ubytování
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování na Islandu, které Vás nadchne

Hotel IslandLokalitaIsland, ReykjavíkHotel Island - Island, Reykjavík
od 14 200 Kč
Zobrazit

Kdy je ideální čas na objednávku zájezdu na Island?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy jste s cenou dovolené na Islandu spokojeni.

Složitější odpověď

V první řadě je důležité určit si termín zájezdu, cílovou lokalitu na Islandu a další požadavky (typ ubytování, dopravu, stravu)... Vhodné je vytipovat si několik míst a ubytování. A následně sledovat, jak se pohybují ceny pro dřívější termín. Například víte, že chcete odjet v sobotu za dva týdny. Začněte pravidelně sledovat, kdy se mění cena zájezdu pro sobotní termíny v následujícím týdnu. Například zjistíte, že nejnižší cena byla ve pátek dopoledne a dále se neměnila. Pokud máte pevné nervy, vydržíte do následujícího pátku a zájezd objednáte...

Toto je extrémní příklad, který samozřejmě nemusí vůbec vyjít, protože někdo jiný může koupit poslední místa před vámi. Dále je potřeba pamatovat i na dobu vyřízení objednávky, zpracování platby a čas odjezdu.

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.

Last minute zájezdy na Islandu podle destinací