Last minute San Felice del Benaco

Aktuální zájezdy San Felice del Benaco Itálie na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy San Felice del Benaco (Itálie) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy San Felice del Benaco?

Last minute zájezdy San Felice del Benaco jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute San Felice del Benaco nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Aktuální last minute

23. 7. (Út) - 26. 7. 2024 (Pá)
Vlastní Polopenze 4 dny (3 noci) Last minute
23. 7. (Út) - 26. 7. 2024 (Pá)
Vlastní Polopenze 4 dny Last minute
24. 7. (St) - 27. 7. 2024 (So)
Vlastní Polopenze 4 dny (3 noci) Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů San Felice del Benaco v Itálii?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Itálie.

Kdy není vhodné čekat na last minute San Felice del Benaco?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Itálie, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute San Felice del Benaco zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy San Felice del Benaco mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute San Felice del BenacoFirst minute San Felice del Benaco
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování San Felice del Benaco, které Vás nadchne

Park Hotel CasimiroLokalitaItálie, San Felice del BenacoPark Hotel Casimiro - Itálie, San Felice del Benaco
90%
od 6 540 Kč
Zobrazit
Park Hotel Casimiro VillageLokalitaItálie, San Felice del BenacoPark Hotel Casimiro Village - Itálie, San Felice del Benaco
82%
Camping Eden VillageLokalitaItálie, San Felice del BenacoCamping Eden Village - Itálie, San Felice del Benaco
77%
od 5 810 Kč
Zobrazit
Camping La GardiolaLokalitaItálie, San Felice del BenacoCamping La Gardiola - Itálie, San Felice del Benaco
Camping Village La Piccola GardiolaLokalitaItálie, San Felice del BenacoCamping Village La Piccola Gardiola - Itálie, San Felice del Benaco

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd San Felice del Benaco?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené San Felice del Benaco v Itálii dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit San Felice del Benaco a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Itálie za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou San Felice del Benaco objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?