Last minute Izrael

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Last minute Izrael

Na světě bychom nenašli moc území tak historicky významných, jako to, na kterém leží Izrael. Pokud jste si ještě nevybrali svůj last minute zájezd a chtěli byste na vlastní oči vidět místa, kde se formovaly dějiny lidské civilizace, tento blízkovýchodní stát by mohl být trefou do černého.

Na půdě nekonečného konfliktu arabského a židovského obyvatelstva vznikl v roce 1948 stát Izrael. Konec soupeření je sice v nedohlednu, Svatá země je však přesto hojně navštěvovaným místem. Židé zde hledají své vlastní kořeny, turisté na dovolené chtějí poznat biblické dědictví. Klasikou je především Svaté město Jeruzalém. Krásná jsou ale také historická města Jericho, Haifa a svaté židovské město Tiberias.

Do Izraele se však jezdí také za koupáním v mrtvém moři. U jeho jižních břehů se nachází rekreační středisko Ein Bokek s luxusními hotely a spoustou kvalitních služeb. S námi se můžete vydat například do obrovského areálu Leonardo Club Dead Sea Hotel. Dále nabízíme lastminutové zájezdy do oblasti Eliat v jižním Izraeli či do metropole Tel Avivu.

Chtěli byste vidět hrob Mojžíše v mešitě Nabi Musa? Prohlédněte si naše nabídky a vyrazte na zájezd do Izaele na poslední chvíli!