Dovolená Martinik 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
Karibea Sainte Luce Hotel - Amyris
3. 6. (Po) - 11. 6. 2019 (Út)
Invia.cz: Karibea Sainte Luce Hotel - Amyris
9 dní
Letecky
Bez stravy
4. 6. (Út) - 12. 6. 2019 (St)
Invia.cz: Karibea Sainte Luce Hotel - Amyris
9 dní
Letecky
Bez stravy
1. 7. (Po) - 9. 7. 2019 (Út)
Invia.cz: Karibea Sainte Luce Hotel - Amyris
9 dní
Letecky
Bez stravy

Dovolená Martinik

Martinik je ostrovním státem, který se nachází v souostroví Malých Antil v Karibském moři mezi ostrovy Dominika a Svatá Lucie. Martinik je zámořským departmentem pod správou Francie. Ostrov má rozlohu 1 128 km2 a žije na něm 396 tisíc obyvatel.

Hlavním městem Martiniku je město Fort-de-France, které se nachází na východním pobřeží ostrova. Národní měnou je euro (EUR) a hovoří se zde francouzsky a kreolsky. Na Martiniku je tropické klima s celoročně příjemnými teplotami od 26 °C do 30 °C. Proto je ostrov ideální k celoroční dovolené bez omezení. Střídají se zde pouze období sucha a období dešťů, které je od června do listopadu. Na rozdíl od jiných lokalit zde nejsou stálé deště a bouře. Období dešťů se projevuje pouze vlhčím obdobím s příležitostnými přeháňkami. 

Martinik, stejně jako celá Karibská oblast je zahalena krásnou přírodou a křišťálově čistým mořem. K vyhledávaným cílům Martiniku patří hlavní město Fort-de-France nebo nejvyšší hora Mont Pelée s výškou 1 397 m. n. m., ze které se naskýtá jedinečný výhled do celého okolí.