Last minute Kalymnos

Aktuální zájezdy Kalymnos Řecko na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Kalymnos (Řecko) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Kalymnos?

Last minute zájezdy Kalymnos jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Kalymnos nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Kalymnos v Řecku?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Řecka.

Kdy není vhodné čekat na last minute Kalymnos?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Řecka, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Kalymnos zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Kalymnos mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute KalymnosFirst minute Kalymnos
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Kalymnos, které Vás nadchne

Studia AmbianceLokalitaŘecko, MassouriStudia Ambiance - Řecko, Massouri
90%
od 18 990 Kč
Zobrazit
Studia RitaLokalitaŘecko, KalymnosStudia Rita - Řecko, Kalymnos
85%
od 15 290 Kč
Zobrazit
Studia KalypsoLokalitaŘecko, MyrtiesStudia Kalypso - Řecko, Myrties
93%
od 21 590 Kč
Zobrazit
Studia TinaLokalitaŘecko, TelendosStudia Tina - Řecko, Telendos
86%
Carian HotelLokalitaŘecko, MassouriCarian Hotel - Řecko, Massouri
88%
Apartmánový Hotel Elena VillageLokalitaŘecko, MassouriApartmánový Hotel Elena Village - Řecko, Massouri
84%
od 21 190 Kč
Zobrazit
Studia AvraLokalitaŘecko, MyrtiesStudia Avra - Řecko, Myrties
80%
od 15 690 Kč
Zobrazit
Kalymnos VillageLokalitaŘecko, KalymnosKalymnos Village - Řecko, Kalymnos
72%
od 16 290 Kč
Zobrazit
Hotel OasisLokalitaŘecko, KalymnosHotel Oasis - Řecko, Kalymnos
72%
od 17 690 Kč
Zobrazit
Kalydna IslandLokalitaŘecko, PanormosKalydna Island - Řecko, Panormos
66%
od 19 990 Kč
Zobrazit

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Kalymnos?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Kalymnos v Řecku dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Kalymnos a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Řecka za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Kalymnos objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.