Last minute Göynük

Nastavené filtry:
Turecko
Göynük
Last minute

Omlouváme se, ale aktuálně tomuto filtru neodpovídají žádné zájezdy.

Turecko - Göynük, last minute

Göynük je součástí Turecké riviéry. Toto malé turistické letovisko je velmi oblíbené při koupi dovolené v období prodeje last minute zájezdů. Především rodiny s dětmi volí Göynük pro místo své letní dovolené. Klidné letovisko je příjemným prostředím jak pro odpočinek, tak ale i pro dětské hrátky.

Nejen děti jistě ocení krásnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Pláže jsou Göynük dostatečně široké, a tak na mnoha místech nabízí nespočet možností ke sportu. Na pobřeží si tak můžete zahrát plážový volejbal či tenis nebo využít širokou nabídku vodních sportů. Jízda na banánu, šlapadla, vodní skútr a mnoho dalšího na vás v letovisku Göynük čeká. Pokud byste alespoň jeden den rádi trávili aktivnějším způsobem, můžete se vydat za poznáním krásné okolní přírody, jejíž hlavní dominantou je pohoří Taurus.

Také z Göynük jsou pořádány nejrůznější fakultativní výlety. Oblíbeným cílem je například národní park Olympos a nedaleká města Antalya či Kiris. Večery pak můžete Göynük trávit procházkami po hlavních promenádách, nakupování na tureckých trzích nebo posezením v místních restauracích a čajovnách. Nejen vodní dýmku a černý čaj je v Turecku nutné vyzkoušet, ale i mnoho dalších typických místních specialit.