Last minute Turgutreis

Aktuální zájezdy Turgutreis Turecko na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Turgutreis (Turecko) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Turgutreis?

Last minute zájezdy Turgutreis jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Turgutreis nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Turgutreis v Turecku?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Turecka.

Kdy není vhodné čekat na last minute Turgutreis?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Turecka, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Turgutreis zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Turgutreis mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute TurgutreisFirst minute Turgutreis
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Turgutreis, které Vás nadchne

Xanadu Island HotelLokalitaTurecko, TurgutreisXanadu Island Hotel - Turecko, Turgutreis
100%
Mandalinci HotelLokalitaTurecko, TurgutreisMandalinci Hotel - Turecko, Turgutreis
100%
Kefaluka ResortLokalitaTurecko, TurgutreisKefaluka Resort - Turecko, Turgutreis
87%
od 27 990 Kč
Zobrazit
Yasmin Resort BodrumLokalitaTurecko, TurgutreisYasmin Resort Bodrum - Turecko, Turgutreis
80%
od 19 190 Kč
Zobrazit
Club Hotel AcaciaLokalitaTurecko, TurgutreisClub Hotel Acacia - Turecko, Turgutreis
90%
Dragut Point NorthLokalitaTurecko, TurgutreisDragut Point North - Turecko, Turgutreis
85%
Aegean Dream ResortLokalitaTurecko, TurgutreisAegean Dream Resort - Turecko, Turgutreis
85%
Kadikale ResortLokalitaTurecko, TurgutreisKadikale Resort - Turecko, Turgutreis
81%
Sundance ResortLokalitaTurecko, TurgutreisSundance Resort - Turecko, Turgutreis
82%

Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Turgutreis?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Turgutreis v Turecku dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Turgutreis a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Turecka za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Turgutreis objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.