Detail hotelu Premium Blue Lagoon Resort

Hotelový komplex vhodný pro rodiny s dětmi a pro mladší klientelu.

Poloha - Cca 500 m od vlastní písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (hotelový shuttle bus zdarma). Hotel se nachází u pěší promenády v centru Hurghady a je dobrým výchozím bodem pro nákupy a noční život. Nachází se zhruba 5 km od letiště v Hurghadě.

Ubytování - Standardně zařízené 2lůžkové pokoje  jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vlastním soc. zařízením, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem, trezorem, balkonem či terasou. Na vyžádání a za příplatek možnost rodinných pokojů (1ložnicových, 2ložnicových a 3ložnicových s možností ubytování až 6 dospělých osob a 2 dětí).

Vybavení - Vstupní hala s recepcí, směnárna, několik restaurací (hlavní, italská, čínská, rybí) restaurace, několik barů (v lobby, u bazénu, na pláži), 3 velké bazény (1 v zimě vyhřívaný), skluzavky, internetový koutek, společenská místnost, kadeřnictví, diskotéka, trezory na recepci, sauna, jacuzzi, masáže, kurty na tenis a na squash, stolní tenis, plážový volejbal, fitness, minigolf, biliár. Lehátka, ručníky a sluneční na pláži i u bazénu zdarma.

Stravování - Snídaně bufetovéObědy bufetovéVečeře bufetové

All inclusive - Plná penze formou bufetu, lehké občerstvení během dne 07.00 – 23.00 hod., neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických rozlévaných nápojů, stolní tenis, plážový volejbal, animační programy, minigolf, biliár aj.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Premium Blue Lagoon nabízí

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: