Zájezdy do Sharm Resort Hotel nabízí

Hodnocení klientů odjinud

Zdroj
Počet recenzí
Nejnovější recenze
Celkové hodnocení
995 recenzí hotelu
 
80%

Informace o Sharm Resort Hotel

Hotel nadchne všechny nadšence do šnorchlování. Díky obrovskému živému korálu je tu k vidění mnoho barevných rybiček, hvězdice i želvy.

Poloha

Hotel leží u jednoho z nejkrásnějších korálových útesů v této oblasti. Je vzdálený asi 2 km od centra Naama Bay, kam se dostanete zdarma hotelovým autobusem nebo pomocí taxi. Je zde velký trh, kde koupíte vše na co si vzpomenete. Letiště je pouhých 10 km od hotelu.

Vybavení hotelu

V hotelové zahradě je mnoho bazénů včetně jednoho, ve kterém jsou dětské skluzavky a tobogány. Pro všechny, kteří chtějí na dovolené zažít opravdovou pohodu, je v areálu wellness centrum. Zajděte si do vířivky, sauny nebo na některou z mnoha druhů masáží. Rádi sportujete? Tak se přidejte k animačnímu týmu, zacvičte si ve vodě nebo si zahrajte plážový volejbal. V areálu je také dobře vybavené fitcentrum a kurt na tenis a squash, vše je zpoplatněno. WiFi připojení je k dispozici zdarma u recepce.

Pokoje

Ubytovaní budete ve dvoupatrových vilkách. Pokud víte, že se budete většinu času pohybovat u bazénu, můžete si připlatit za pokoj blíže k bazénům. Každý pokoj je vybaven klimatizací, telefonem, satelitní televizí, trezorem a minibarem. Odpolední siestu si můžete vychutnat na balkóně nebo terase s venkovním posezením a krásným výhledem. V koupelně je toaleta, sprcha nebo vana a fén na vlasy. V nabídce hotelu jsou také větší rodinné pokoje pro klienty, kteří si přejí více soukromí.

Stravování

V hotelu funguje program all inclusive. Snídaně, obědy, večeře a občerstvení během dne je podáváno formou bufetu. Hotel klade důraz na mezinárodní kuchyni, proto si zde vybere opravdu každý, ale nečekejte příliš místních specialit. Pokud se vám omrzí jídlo ve dvou hlavních restauracích, zavítejte do některé a la carte restaurace a vychutnejte si úžasné pokrmy. Je nutné si nejprve zarezervovat termín na recepci. V rámci all inclusive máte zdarma alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby.

Pláž a okolí hotelu

Hotel stojí přímo u krásné písčité pláže. Hlavní dominantou je zde velký korálový útes. Kvůli němu je možný vstup pouze přes mola. Pod hladinou uvidíte velmi bohatý podmořský život. Děti potěší, že mnoho rybiček je vidět přímo z mola. Na pláži je také bar s občerstvením a chlazenými nápoji. Lehátka, slunečníky a osušky mají hosté k dispozici zdarma.

 

Alternativní hotely

Amwaj Oyoun Resort & Spa - Egypt, Sharm el Sheikh,

Amwaj Oyoun Resort & Spa

Egypt, Sharm el Sheikh
Hodnocení klienty: 75%
Hilton Sharm Dreams - Egypt, Sharm el Sheikh,

Hilton Sharm Dreams

Egypt, Sharm el Sheikh
Hodnocení klienty: 79%
Reef Oasis Beach & Senses Resort - Egypt, Sharm el Sheikh,

Reef Oasis Beach & Senses Resort

Egypt, Sharm el Sheikh
Hodnocení klienty: 68%
Hilton Sharm Waterfalls Resort - Egypt, Sharm el Sheikh,

Hilton Sharm Waterfalls Resort

Egypt, Sharm el Sheikh
23 termínů od 13 273 Kč
Hodnocení klienty: 76%

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: