Paradise Sun Hotel Seychelles - ostrov Praslin, Seychely
Paradise Sun Hotel Seychelles
Seychely | ostrov Praslin
217 zájezdů od 77 360 Kč do 199 916 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Paradise Sun Hotel Seychelles

Pláž - Příjemná menší pláž pokrytá jemným bílým pískem je lemována tropickou zelení. Na pláži u hotelu jsou k dispozici zdarma lehátka.

Poloha - Příjemný hotelový komplex sestávající z přízemních a patrových bungalovů je vystavěn v tropické zahradě přímo u pláže Cote d’Or na východě ostrova. Transfer z letiště trvá cca 25 minut.

Sport a zábava - Vodní sporty na pláži (šnorchlování, kanoe, windsurfing – za poplatek).

Tipy pro správnou volbu - exotické prostředí tropické zahrady | nádherná pláž

Vybavení hotelu - Tropická zahrada se vzrostlou zelení, recepce v otevřené vstupní hale, obchod se suvenýry, TV místnost, menší bazén, restaurace u bazénu, kde jsou podávány snídaně, a hlavní restaurace u moře, kde se servírují obědy a večeře.

Pokoje - K dispozici jsou pokoje superior a deluxe. Pokoje superior jsou zařízeny vkus­ným stylovým nábytkem a vybaveny koupelnou se sprchou a WC, telefonem, minibarem, trezorem, stropním větrákem a terasou nebo balkonem. Pokoje deluxe jsou prostornější, vybavené pohovkou, další zařízení a vybavení totožné s pokoji superior.

Střediska

Druhý největší ostrov seychelského souostroví s pěti tisíci obyvateli je od hlavního ostrova Mahé vzdálen cca 15 minut letu. Praslin je ideálním místem pro prožití klidné a romantické dovolené. Je tou pravou volbou pro ty, kteří chtějí být dále od civilizace a co nejblíže přírodě. Nenajdeme zde žádná města, pouze dvě větší vesnice, doprava je velmi slabá, počet aut omezený. I zde jsou pláže ve většině případů chráněny korálovou bariérou. Kromě úchvatného pestrobarevného podmořského světa, který ocení především milovníci potápění je samotný ostrov proslaven především nádhernými plážemi lemovanými typickými balvany a skalisky či nádhernou přírodou. Unikátní jsou kokosové palmy Coco de Mer rostoucí pouze na ostrově Praslin, soustředěné ve světoznámém údolí Vallé de Mai, jenž je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Paradise Sun Hotel nabízí

Paradise Sun Hotel
od 77 360 Kč
Paradise Sun hôtel transfert privé inclus
od 92 160 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: