Detail hotelu Raffles Praslin

Luxusní hotel je zasazen ve svahu a poskytuje nádherné výhledy na moře.

Poloha hotelu

Hotel leží v překrásné severovýchodní části ostrova Praslin. Žulové skály a tropická krajina vytváří nádhernou kulisu. Vzdálenost z letiště je 30 minut jízdy.

Vybavení

Pro klienty je k dispozici vstupní hala, 2 restaurace (z toho 1 `a la carte – středozemní, mořské plody, gril), 2 bary, lounge na terase, WiFi, butik, bazén.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 86 vilách. Každá vila má k dispozici vlastní bazén, koupelnu, venkovní sprchu, WC, trezor, plazmovou TV/sat., DVD přehrávač, WiFi, Nespresso, minibar s vínema šampaňským a terasu. Za příplatek vily s výhledem na oceán.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze. Oběd v Curieuse Pool baru (menu o 3 chodech). Večeře v obou restauracích.

Pláž

500 m dlouhá písečná pláž Anse Takamaka se světlým pískem leží přímo u hotelu. Pláž Anse Lazio, která patří mezi 5 nejkrásnějších pláží světa, je vzdálena pouhých 5 minut jízdy.

Sport

Zdarma kola, kajaky, vybavení na šnorchlování. Za poplatek rybaření, potápění, golf - 18jamkové golfové hřiště se nachází v hotelu Lemuria Resort a je vzdáleno cca 15 minut jízdy.

Děti

Klub pro nejmenší děti (do 4 let), dětský klub (4–12 let), klub pro juniory (12–18 let). Hlídání dětí (za poplatek).

Platební karty

MC, VISA, Diners Club, AMEX

Internet

WIFI

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Raffles Praslin nabízí

Raffles Praslin Seychelles
od 92 520 Kč
Raffles Praslin Seychelles
od 102 123 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: