Detail hotelu Grupotel Nilo & Spa

Popis - Výborný čtyřhvězdičkový hotel, který byl v posledních 3 letech opakovaně oceněn za kvalitu služeb, se nachází 200 m od pláže Palmira v poklidné části Paguery (Španělsko, Mallorca). Je to jeden z mála hotelů v Pagueře, který disponuje Spa centrem. Hotelový komplex je obklopen pečlivě udržovanou zahradou, jejíž součástí je i malý skleník, kde se pěstují bylinky a koření využívané v kuchyni hotelu. Součástí wellness centra je i vnitřní bazén, hydromasážní bazén a jacuzzi. V červenci a srpnu funguje v hotelu dětský miniklub, pro dospělé večerní zábavní programy, gala večery a tematické večeře. Kromě restaurace je k dispozici i salon bar a venkovní terasa, bazén, dětský bazén a půjčovna kol. Wi-Fi za poplatek.

Ubytování - Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě do 12,99 za zvýhodněnou cenu. Pokoje jsou klimatizované, s terasou/balkonem, TV se satelitem, hudebním kanálem, minibarem a trezorem (za poplatek). V koupelně najdete i fén na vlasy, koupací plášť a osušky k bazénu jsou k dispozici oproti vratné záloze. Dětská postýlka je zdarma (na vyžádání).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Grupotel Nilo & Spa nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: