Dovolená Baleárské ostrovy - Španělsko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Španělsko
Baleárské ostrovy
Mallorca - Fly & drive

Mallorca - Fly & drive

Snídaně 7 dní
Letecky

Baleárské ostrovy

Baleárské ostrovy se nacházejí na západě Středozemního moře. Ostrovy se skládají z vlastních Baleár (Mallorca, Menorca, několik menších ostrůvků) a Pityuských ostrovů (nejznámější jsou Ibiza a Formentera). Největším a zároveň nejčastěji navštěvovaným ostrovem je jednoznačně Mallorca. Na tomto ostrově určitě nezapomeňte navštívit jeho hlavní město Palma de Mallorca, které oplývá historickými památkami. Menorca je rovněž půvabná – oslňuje svou romantickou atmosférou a větším klidem. Ibiza je zase známá díky velkému množství diskoték a tanečních klubů. Pokud máte raději přírodu, bude vás určitě zajímat, že Formentera má nejkrásnější pláže, které se hravě vyrovnají těm v Karibiku. Baleárské ostrovy jsou rájem na zemi, na který to trvá v průměru jen necelé tři hodiny letadlem.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Baleárské ostrovy?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Baleárské ostrovy (Španělsko) od CK Alexandria, Dovolená.cz, FIRO-tour, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Baleárské ostrovy?

Ceny začínají na 7 994 Kč, nejdražší zájezd stojí 142 648 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici jsou do oblasti Baleárské ostrovy tyto typy dopravy letecky (z Bratislavy, z Brna, z Budapeště, z Katovic, z Krakova, z Ostravy, z Prahy, z Vídně, z Wroclavi), vlastní.

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute, senior 55+.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Baleárské ostrovy hotely: Intertur Hotel Miami Ibiza (Alua Miami Ibiza) (100%), Royal Son Bou Family Club (100%), Be Live Grand Palace de Muro (99%), Iberostar Albufera Playa (98%), Metropolitan Playa (98%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Baleárské ostrovy jsou podle cestovatelů tyto: Beverly Playa, Mariant Hotel, Globales Palmanova, Mix Colombo, Manaus.