Detail hotelu Neptuno Hotel

Poloha - na pobřežní promenádě. Množství zábavy v bezprostřední blízkosti hotelu. Transfer z letiště cca 20 min.

Vybavení - hotel disponuje 114 pokoji rozdělených do 3 pater s výtahem. Hostům nabízí vstupní halu s recepcí a posezení, společenský salonek, čítárnu, společenskou místnost se sat. TV, internetový koutek za poplatek, restauraci s terasou, bistro se zastřešenou terasou a výhledem na moře, úschovnu kol. Ve venkovním areálu naleznete bazén s vířivkou, opalovací terasou a barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování - dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): disponují klimatizací, sat. TV, telefonem, trezorem, minibarem k pronajmutí, WiFi za poplatek, sprcha, vana, fén, WC a balkonem. Dvoulůžkové pokoje (1B/2B/3B): s bočním výhledem na moře, jinak se stejným vybavením jako (1A/2A/3A). Dvoulůžkové pokoje (2C/3C): disponují stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Dvoulůžkové pokoje (2D/3D): sprcha nebo vana, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Junior suite (2G/3G): s posezením, hydromasážní vana, samostatná sprcha, balkon s bočním výhledem na moře, jinak se stejným vybavením jako (1A/2A/3A).

Děti - vestavěný dětský bazén, dětské židličky v restauraci a dětské postýlky na vyžádání zdarma. Možnost hlídání dětí za poplatek.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Neptuno Hotel nabízí

Neptuno Myseahouse Hotel
od 20 213 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: