Vivanta by Taj - Bentota - Bentota, Srí Lanka
Vivanta by Taj - Bentota
Srí Lanka | Bentota
451 zájezdů od 26 141 Kč do 134 742 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Vivanta by Taj - Bentota

Pláž - Dlouhá a široká písečná pláž přímo pod hotelem.

Poloha - Hotel je postaven v rozlehlé tropické zahradě, na skalním útesu nad dlouhou a širokou pláží, ve vzdálenosti cca 95 kilometrů od mezinárodního letiště a 60 km jižně od města Colomba.

Sport a zábava - Posilovna a klub zdraví, sauna, výřivka, potápění, rybolov, jízda na člunu, tenisový kurt, disko, stolní tenis, biliár, šachy a bohatý animační a sportovní program pro děti i dospělé.

Tipy pro správnou volbu - kvalitní luxusní hotel s dokonalými službami | skvělá poloha přímo nad pláží

Vybavení hotelu - Velká hala s recepcí, nákupní arkáda, hlavní restaurace s bufetovým způsobem, čínská a rybí restaurace, kavárna, lobby bar, bar u bazénu, rozlehlý bazén s dětskou částí, konferenční místnosti, salón krásy a směnárna. Internet v bussines centru, lázeňské centrum s bohatou nabídkou masážních a léčebných programů, bezdrátový internet WI-FI v celém hotelu.

Pokoje - Hotel nabízí standardní pokoje s výhledem na moře nebo do zahrady, pokoje superior, de-luxe a studia (tyto pokoje mají výhled na moře). Pokoj má balkon a je vybaven klimatizací, telefonem, minibarem, televizí, kávovarem, trezorem a koupelnou s vanou, sprchou, vysoušečem vlasů a telefonem.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Vivanta by Taj - Bentota nabízí

Vivanta by Taj Bentota
od 26 141 Kč
Vivanta By Taj Bentota
od 39 990 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: