Detail hotelu Baan Boa Resort

Pláž - Písčitá pláž leží přímo před hotelem a je od něho oddělena jen promenádou. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha - Účelná architektura třípatrového hotelu bez výtahu je tvořena předním a zadním pavilonem, mezi nimiž je vybudováno hotelové atrium s bazénem. Hotelové pokoje jsou umístěny v zadním traktu hotelových budov. Hotel leží přímo na pobřežní promenádě v jižní části střediska Patongu asi 10 minut chůze od centra střediska.

Sport a zábava - Vodní sporty na hlavní pláži střediska Patong. Večerní zábava v barech a diskotékách střediska.

Tipy pro správnou volbu - výhodná poloha přímo na pláži | jednoduché zázemí hotelu | blízko do centra střediska

Vybavení hotelu - Malá vzdušná průchozí hala s barem, hotelová restaurace, bazén, vířivka, lehátka a slunečníky u bazénu, masáže, zakázkové krejčovství, thajské masáže, WIFI internetové prostředí.

Pokoje - Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou umístěny většinou v zadním hotelovém pavilonu s  výhledem na bazén nebo na okolní stavby. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, klimatizaci, minibar, pokojový trezor, SAT-TV, terasu nebo balkon. Fén vlasů za poplatek.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Baan Boa Resort nabízí

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: