Last minute Phuket

Aktuální zájezdy Phuket Thajsko na poslední chvíli s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy Phuket (Thajsko) pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy Phuket?

Last minute zájezdy Phuket jsou nabídky s blížícím se datem odjezdu, obvykle do 24 hodin nebo do týdne. Dovolené jsou většinou nabízeny s vysokou slevou, někdy dokonce i o 50% a více, a jsou velmi oblíbené u klientů. Cestovní kanceláře se snaží poslední kapacity prodávat za výhodné ceny, aby se vyhnuly zbytečným ztrátám za předplacené ubytování a dopravu. Tyto zájezdy mívají různá označení, jako super last minute Phuket nebo ultra last minute. V nabídce se mohou objevit jak zájezdy s odjezdem zítra, tak i pozdější termíny.

Last minute letecky

22. 4. (Po) - 28. 4. 2024 (Ne)
Letecky z Prahy Snídaně 7 dní (5 nocí) Last minute
22. 4. (Po) - 30. 4. 2024 (Út)
Letecky z Prahy Snídaně 9 dní (7 nocí) Last minute
24. 4. (St) - 30. 4. 2024 (Út)
Letecky z Prahy Snídaně 7 dní (5 nocí) Last minute
22. 4. (Po) - 28. 4. 2024 (Ne)
Letecky z Prahy Snídaně 7 dní (5 nocí) Last minute

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů Phuket v Thajsku?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je skvělá cena. Cestovní kanceláře se snaží vyprodat zarezervovanou kapacitu u svých partnerů a nabízejí tak vysoké slevy. A jak se termín dovolené blíží, cena se dále snižuje. Proto je nejvýhodnější nakoupit jen pár dní před odjezdem do Thajska.

Kdy není vhodné čekat na last minute Phuket?

Musíte však počítat i s některými nevýhodami. V období svátků a v hlavní sezóně bývá zvýšená poptávka po dovolených a některé termíny jsou měsíce dopředu vyprodané. V takových případech je vhodnější zvolit z nabídky first minute do Thajska, kdy cestovní kanceláře nabízejí slevy za včasný nákup, širší výběr z ubytování a nízkou zálohu. Naopak při nákupu na last minute je většinou nutné zaplatit celý zájezd do několika hodin od rezervace (převodem, kartou s dostatečným limitem, v hotovosti na pobočce).

Další nevýhodou last minute Phuket zájezdů může být omezený výběr letů a ubytování. Máte-li konkrétní představy o lokalitě a ubytování, může se stát, že nebude k dispozici volná kapacita. To se především týká větších skupin cestovatelů.

Celkově lze tedy říci, že last minute zájezdy Phuket mají své výhody a nevýhody a je nutné pečlivě zvážit, zda tuto možnost zvolit.

Last minute PhuketFirst minute Phuket
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůMenší výběr ubytování a termínůŠirší výběr ubytování a termínů
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování Phuket, které Vás nadchne


Kdy je ideální čas zarezervovat zájezd Phuket?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy se vám zdá cena dovolené Phuket v Thajsku dobrá.

Složitější odpověď

Zaprvé je nutné si určit termín ve kterém chcete navštívit Phuket a to s určitou tolerancí několika dní. Následně další požadavky na typ ubytování, dopravu, stravu a podobně. Podle nich si vybrat konkrétní ubytování, raději několik alternativ. Poté sledujte, jak a kdy se mění ceny pro dřívější termíny. Například je pondělí a vy jste se rozhodli odjet na dovolenou do Thajska za týden ve čtvrtek. Pravidelně sledujte, kdy se mění cena zájezdu pro čtvrteční termíny v tomto týdnu. Uvidíte například, že nejnižší cena byla ve středu kolem poledne a následně se nezměnila. Následující týden ve středu tedy počkáte na změnu ceny a dovolenou Phuket objednáte. Počítejte i s možností, že tato strategie nemusí být úspěšná a zájezd se vyprodá dříve, proto je nutné mít připravené alternativy.

Pamatujte i na dobu vyřízení objednávky, možnost ji reálně zaplatit a čas odjezdu. Před koupí si položte otázku, zdali je možné do odjezdu vše zprocesovat? Například je ve schopnostech cestovní kanceláře vyřídit objednávku v neděli večer a z mé strany zaplatit, když odjezd je v pondělí dopoledne? V některých případech určitě ano, někdy ne...

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Phuket?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Phuket (Thajsko) od CK Blue Style.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Phuket?

Ceny začínají na 61 790 Kč, nejdražší zájezd stojí 65 790 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Aktuálně je v nabídce pouze snídaně.

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Phuket doprava letecky (z Prahy).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Phuket hotely: Peach Hill Hotel & Resort (59%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Phuket jsou podle cestovatelů tyto: Peach Hill Hotel & Resort.

Prohlédněte si další last minute zájezdy v lokalitách