Detail hotelu Delphin Ribat

V tomto hotelu oceníte blízkost pláže i centra města, bazén s tobogánem. Je dobrou volbou pro všechny věkové kategorie méně a středně náročných klientů.

Poloha - Delphin Le Ribat je situován v centru města, deset kilometrů od letiště, od blízké pláže je oddělen pouze místní komunikací. V lokalitě můžete navštívit opevněný klášter Ribat a mauzoleum prvního tuniského prezidenta Habiba Bourguiby, jenž se v Monastiru narodil. Ve vzdálenosti 5 km od hotelu leží golfové hřiště Golf Flamenco Monastir.

Ubytování - Pokoje mají výhled do zahrady, na bazén, případně pláž a mají balkon či terasu. Dále jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů,  SAT/TV, telefonem. Kromě standardních pokojů 2lůžkových s možností 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu je možné rezervovat prostornější rodinné pokoje se dvěma propojenými místnostmi.

Vybavení - Hotel je střední velikosti, k dispozici je směnárna, prodejna suvenýrů a parkoviště. Bez poplatku jsou k užívání plážové a bazénové osušky (oproti vratné záloze), slunečníky a lehátka. Ubytovaní mohou využít  jak vnitřní, tak venkovní bazén se skluzavkou a s oddělenou částí pro děti. Kromě hlavní  restaurace je k dispozici snack bar (10.00-17.00) a lobby bar s živou hudbou.

Stravování - Snídaně bufetovéObědy bufetovéVečeře bufetové

All inclusive - Hlavní restaurace nabízí plnou penzi formou bufetu, snídani (06.00-10.00), oběd (12.30-14.30), večeři (18.30-21.30). Odpolední občerstvení v baru u bazénu, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů. Animační programy a sportovní aktivity, fitness, tenis, minigolf, pétanque.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Delphin Ribat nabízí

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: