Detail hotelu Sahara Beach

Pláž - Písčitá pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma.

Poloha - Hotelový komplex skládající se ze tří vzájemně propojených budov ležících ve velké zahradě se nachází asi 4 km od Monastiru a 12 km od města Sousse.

Sport a zábava - Kolektivní sporty, denní a večerní animační programy, dětský klub a vybrané sportovní aktivity v rámci all inclusive zdarma. Masáže, lékařská služba v centru zdraví a krásy, vodní sporty na pláži, půjčovna aut, motorek, jízda na koních (vše za poplatek).

Tipy pro správnou volbu - vhodné pro sportovně založené klienty | vhodné pro rodiny s dětmi | malý aquapark v areálu hotelu | all inclusive v ceně

Vybavení hotelu - Vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, několik barů, snack-bar u pláže, pizzerie, maurská kavárna, TV místnost, internet (za poplatek), WiFi na recepci a na pokojích zdarma, obchod se suvenýry, kadeřník, knihovna, 3 venkovní bazény, 2 dětské bazény, krytý bazén (vyhřívaný v zimě), aquapark s tobogány a skluzavkami.

Pokoje - Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, vlastním příslušenstvím, telefonem a balkonem. Možnost 1 přistýlky. Na vyžádání pokoje vhodné pro vozíčkáře.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Sahara Beach nabízí

Sahara Beach
od 10 790 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: