Detail hotelu Magic Life Africana Imperial

Poloha - Hotel se nachází v centru letoviska Yasmine Hammamet, cca 15 km od města Hammamet. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace, kavárny a bary se nacházejí cca 50 m od hotelu. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 30 km.

Pokoje - Prakticky zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 15.6.–15.9.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, vysoušeč vlasů, SAT-TV,  balkon nebo terasu, bezpečnostní schránku a minibar. Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Popis - Hotelový areál je umístěn v pěkné zahradě s menšími jezírky a hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, několik restaurací a barů, kavárna, konferenční a společenská místnost, obchůdky, kadeřnictví, diskotéka a vnitřní bazén. V zahradě je několik bazénů (jeden s tobogány), relaxační bazén a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava - Hotel pořádá animační programy. Pro děti je miniklub a dětské hřiště. Zdarma je plážový volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis, tenis (i s osvětlením), návštěva parní lázně nebo fitness centrum. Za poplatek kulečník, elektronické hry, masáže, sauna a služby lázeňského centra. Nabídka vodních sportů na pláži (většina za poplatek).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Magic Life Africana nabízí

Club Magic Life Africana Imperial & Aquapark
od 11 490 Kč
Magic Life Africana Imperial And Aquaparc
od 12 390 Kč
Club Magic Life Africana Imperial & Aquapark
od 12 390 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: