Zanzibar od 29 661 Kč
Zobrazit zájezdy

Zanzibar vízum - lze přes CK?

Vloženo: 7. července 2019
Poslední příspěvek: 23. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Čert
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Čert
Dobrý den, pokud se rozhodnu koupit zájezd na Zanzibar přes CK, zařídí mi také vízum nebo je nutné zařizovat vždy na letišti? Děkuji

Odpovědi 7 odpovědí

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Čert ~ Dobrý den,
Vízum je udělováno po příletu na letišti na základě předem vyplněného prohlášení, které obdržíte v letadle nebo po příletu. Vízum stojí 50 USD a platit můžete v hotovosti i kartou.
Čert
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Čert
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Čert
před 5 lety
@Kristýna ~ Četl jsem, že například CA Invia ho za mě zařídí. Je to pravda?
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
Platila jsem jej v pohodě na letišti není čeho se obávat .
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
Invia je jen prodejce jiných cestovních kanceláří takže oni jej nevyřídí ale opravdu není čeho se bát , krásnou dovolenou j tak nádherně
Ivan_R_
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Ivan_R_
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Ivan_R_
před 5 lety
@Čert ~ Dobrý den, mně v Invii řekli, že za mě vízum do Tanzánie zařídí za asi 1200 Kč a nemusím se pak již o nic starat.
Petr12345
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petr12345
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Petr12345
před 5 lety
Dobrý den, mám dotaz... S přítelkyní letíme v unoru 2020 na Zanzibar a mezipřistání máme v Etiopii v Addis-Abeba. Delka mezipřistání je 3,5 hodiny.
A můj dotaz zní jestli musím být očkován proti nějaké chorobě např.: žlutá zimnice. Když mám právě to mezi přistání v Etiopii?
Děkuji za případnou odpověď
S pozdravem Petr
Avera
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Avera
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Avera
před 5 lety
Dobrý den, chystáme se na Zanzibar v březnu a našla jsem tuto stránku www.tanzaniaevisa.com/ , nabízí vízum online. Zatím jsem se o této možnosti nikde nedočetla. Nemáte náhodnou někdo vyzkoušené, aby to nebyl nějaký podvod....
Jinak samozřejmě není problém koupit vízum na letišti, ale takhle by to bylo pohodlnější.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů