Marrákeš od 16 029 Kč
Zobrazit zájezdy

Doprava po Marrákeši

Vloženo: 9. července 2019
Poslední příspěvek: 9. července 2019
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Šípková_Růženka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Šípková_Růženka
Dobrý večer, zalíbila se nám Marrákeš a na podzim bysme tam rádi vyrazili. Můžete mi prosím někdo popsat jaká je doprava po Marrákeši? Volit raději taxíky nebo se dá spolehnout třeba i na autobusy? Rozhodně nechceme zůstat na jednom místě, ale mrknout i do více míst. Spousta toho je od sebe poměrně daleko, nevím jestli taxíky nebudou moc drahé.

Odpovědi 4 odpovědi

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
Taxíky jsou v Maroku levné, asi bych je volil raději.
Dvědecibílého
stálá členka stálá členka /
Dvědecibílého
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Dvědecibílého
před 5 lety
Pokud nepotřebujete být nikde na čas, nevadí vám trocha čekání a cizí lidí tak si vemte určitě Grand taxi. Jestli to využijete vyloženě do turistických oblastí, tak maximální čekačka bude třeba 10-15 minut. Až se tam naskládají všichni a místa se obsadí, tak se vyráží. Ptejte se po Grand taxi a každý vám rád poradí, většinou to bývá poblíž autobusových nádraží. Běžné taxíky mi proti tomu přišly drahé.
Dvědecibílého
stálá členka stálá členka /
Dvědecibílého
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Dvědecibílého
před 5 lety
Původně jsme si chtěli půjčit auto od Sym Car. Chtěli po nás 1 000 liber zálohu jako jistotu a vrátili by je při návratu vozidla nebo půjčení proti pasu (to bych ale nedělala). Nakonec jsme si vystačili s těma Grand taxíkama.
Prokop
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Prokop
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Prokop
před 5 lety
Já nemůžu říct křivého slova na autobusy, přišlo mi i že jezdí poměrně na čas. Cesta Marrákeš – Essaouira asi 200 Kč se Supratours.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů