Thajsko od 20 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Suvenýry z Thajska - co koupit?

Vloženo: 21. července 2019
Poslední příspěvek: 31. ledna 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Morphine
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Morphine
Co si přivézt za dárky a suvenýry z Thajska? Přemýšlím co koupit v Thajsku rodičům, aby to pak jen neleželo na polici, ale mělo to i nějaké využití. Plus by mě zajímalo tetování Sak Yant. Nechal jste si někdo dělat? Dělají ho kvalitně? Nehrozí nějaké infekce?

Odpovědi 3 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Morphine ~ Zdravím,
moje celá rodina miluje jídlo a typické národní pokrmy, takže já jsem z Thajska dovezla hlavně rybí omáčku, kokosová mléka, koření, sušené mango a banány, chilli papričky... Dovézt ale také můžete například kvalitní hedvábné oblečení a textil, thajský porcelán, výrobky ze dřeva, sošky buddhů apod.
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce /
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
LenkaGazdova
před 5 lety
@Morphine ~ Z Thajska mám tetování 4, dvě strojkem a dvě tradičn bambusem. Nikdy žádný problém.
Kaayaa
nový člen nový člen /
Kaayaa
nový člen nový člen / před 2 lety
Kaayaa
před 2 lety
@LenkaGazdova ~ Dobrý den, nechtěla bych vůbec otravovat, ale strašně mě zaujalo, že máte 4 tetování z Thajska. Chystáme se tam taky a jako suvenýr by to mělo pro mě velký význam. Máte tedy dobře zkušenosti? Co hygienické podmínky? Bojím se, aby si tam něco nedala a potom toho nelitovalaa potom si to nemusela nechávat odstraňovat.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů