Ischia (ostrov) od 4 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam na dovolenou na Ischii

Vloženo: 30. července 2019
Poslední příspěvek: 31. července 2019
nový člen nový člen /
RajskéJablko
nový člen nový člen / před 5 lety
RajskéJablko
Dobrý den, přítel mi tu několik dní básní o Ischii, že ji viděl v nějakém katalogu. Chtěla bych mu tedy udělat radost a naplánovat tam pobyt jako překvapení. Ptám se tedy zkušenějších, kam na dovolenou na Ischii? Já jsem tam nikdy nebyla. Chtěla bych, aby si to užil a viděl to nejlepší. Děkuji moc za všechny rady.

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@RajskéJablko ~ Dobrý večer,
Ischia je opravdu jeden z nejkrásnějších ostrovů nejen v Itálii, ale i v celém Středomoří díky strmým útesům, krásným plážím, kouzelným vesnicím a památkám.
Doporučuji se ubytovat v letovisku Sant Angelo na jižním pobřeží, kde se nachází jedna z nejdelších pláží na ostrově. Dobrou alternativou je také západní pobřeží, kde je letovisek více. Pokud si ale půjčujete auto a nechcete strávit dovolenou pouze na pláži, doporučuji poohlídnout se po ubytování klidně i ve vnitrozemí, které je velmi hornaté a odkud budete mít krásný rozhled na část ostrova.
Určitě navštivte již zmiňované malebné městečko Sant Angelo, majestátný hrad Castello Aragonese, kaktusovou zahradu Giardini Ravino, jedinečný výhled z hory Monte Epomeo a nevynechejte také pozorování západu slunce u kostela Chiesa del Soccorso.
Jíťa
nový člen nový člen /
Jíťa
nový člen nový člen / před 5 lety
Jíťa
před 5 lety
@RajskéJablko ~
Za návštěvu stojí i thermální parky, ovšem do bazénů vyžadují čepice, nebo pokrývku hlavy. Kontrolují to.
Další zajímavost je Sorgeto, pěkný výhled je ze Serrary.
Určitě se bude Ischia líbit a já se těším na příští rok, kdy ji mám v plánu znovu navštívit.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů