Občerstvení v letadle Smartwings

Vloženo: 19. srpna 2019
Poslední příspěvek: 23. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
BunBoNamBo
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
BunBoNamBo
Dobrý den, máme objednaný zájezd od CK a letíme se Smartwings. Podává se občerstvení v letadle Smartwings, nevíte?

Odpovědi 13 odpovědí

Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
před 5 lety
No na krátkých letech tak pohárek vody zdarma. Jinak mají placenou nabidku... Bagety, sendviče, nějaká polévka. Řízky se objednávají předem
Wincenzzo
stálý člen stálý člen /
Wincenzzo
stálý člen stálý člen / před 5 lety
Wincenzzo
před 5 lety
Od Smartwings dostanete za cely let tak maximalne pul kelimku vazne neperlive vody, zazil jsem nekolikrat, ze se personal letadla v dalsi prubehu letu ani nenamahal projit jeste jednu okolo cestujicich, chce-li nekdo jeste nalit... to radeji letusky odejdou do prostoru kuchynky, zatahnou za sebou zaves a az do konce letu je slyset jejich hlasity smich a zvaneni... tedy, Od spolecnosti Smartwings nic na piti moc necekejte.. nase CK uz by si konecne mely najimatjine letecke spolecnosti, nez je prisernaSmartwings... pokud jste ochotni zaplatit za napoje naprosto silene ceny, ktere ma spolecnost v prospektu, tak to budou naopak velice ochotni a vstricni... otresne...
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
@BunBoNamBo ~ dle toho kam letíte oni prostě šetří do Egypta nic prostě krátké vzdálenosti pohárek vody na Zanzibar i do Keňi již dávali . Kde jsou ty doby kdy dávali stravu a pití. Ale pro malé dítě si smíte vzít jídlo i pití na palubu , měla jsem 2 letého vnuka jednou a u nich se smí . Prostě se šetří to je ostuda .
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@BunBoNamBo ~ Dobrý den, pouze na letech z Česka na Kanárské ostrovy a Spojené arabské emiráty je občerstvení podáváno zdarma
BunBoNamBo
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
BunBoNamBo
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
BunBoNamBo
před 5 lety
Děkuji za odpovědi a pokud bych si chtěl něco zakoupit, tak se to někde objednává předem nebo až v letadle?
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
před 5 lety
@BunBoNamBo ~ ty bagety, polevku, pivo atd. mají stále v nabídce. Asi fakt jen ty řízky jsou na objednávku
Wincenzzo
stálý člen stálý člen /
Wincenzzo
stálý člen stálý člen / před 5 lety
Wincenzzo
před 5 lety
Objednava se to az v letadle... pripravte se na hodne drsne ceny... 😳😳😳
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 5 lety
lidas
před 5 lety
@Mia07 ~ Můžete si řízek objednat už při koupí dovolené-sice nevím jestli u všech ale já to měla 2 roky za sebou už při nabídce.No a pití jak je psáno výše záleží jakou mají stevardi náladu někdy projedou jen 1x a někdy 2x
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
před 5 lety
@lidas ~ já se neptala. Asi bych o to ani neměla zájem. 2h nebo 3h letu zvládnu i bez řízků
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 5 lety
lidas
před 5 lety
@Mia07 ~ Odpověděla jsem jinde já také vydržím ale vodu by mohli podávat častěji
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
před 5 lety
@lidas ~ my si koupíme každý flašku pití před nástupem do letadla. Ať si i tu vodu nechají Hlavně že doletime
Skrytý autor
Skrytý autor
před 5 lety
Skrytý autor
před 5 lety
Tento příspěvek byl skrytý administrátorem, protože porušoval pravidla webu.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Teď jsem letěla se Smartwings poprvé na trase Kodaň-Praha a ve bylo placené, nebyl ani ten pohárek vody.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů