Vyhledejte levné letenky
   Pasažéři
   Pasažéři

   SmartWings

   Největší česká letecká společnost Smartwings založena roku 2004 dnes létá do několika desítek destinací po Evropě i mimo ni, a to v průběhu celého roku. Každou letní sezónu se mohou cestující těšit na nové destinace a zvýšený počet letů do oblíbených zemí. Nízkonákladový letecký dopravce Smartwings se snaží nabízet lety za nejnižší ceny s dodržením nejvyšších bezpečnostních standardů. Do moderní flotily patří letadla typu Boeing 737 a Cessna 680.

   Informace o SmartWings

   Web www.smartwings.com
   IATA QS
   ICAO TVS
   Země Česká republika

   Informace o zavazadlech

   Malé zavazadlo
   (40×30×15 cm, do 3 kg)
   zdarma
   Příruční zavazadlo
   (56×45×25 cm, do 8 kg)
   zdarma
   Odbavené zavazadlo
   (do 32 kg)
   650 Kč
   Cena při nákupu více, než 36 hodin předem.
   Odbavené zavazadlo 2
   (do 32 kg)
   910 Kč
   Cena při nákupu více, než 36 hodin předem.
   Nadváha zavazadla
   (do 32 kg)
   650 – 910 Kč
   Cena při nákupu méně/více, než 36 hodin před odletem.

   Uvedené informace jsou pouze orientační (poslední aktualizace 27. 12. 2018). Doporučujeme ověřit aktuální ceny na oficiálních stránkách.

   Letenky

   Smartwings spojuje Prahu, Ostravu a Brno s největšími letišti v Evropě i mimo Evropu.

   Nejoblíbenější destinace: Chorvatsko, Francie, Itálie, Ibiza, Kypr, Řecko, Španělsko, Rusko, Polsko, Izrael, Turecko, Velká Británie, Spojené arabské emiráty, Kanárské ostrovy

   Poplatky

   • rezervační poplatek: 12,5 EUR pro 1 cestujícího při online rezervaci
   • přeprava sportovního vybavení: 59 EUR za 1 kus do 32 kg
   • přeprava živých zvířat: 59 EUR za 1 zvíře do 8 kg nebo 119 EUR za zvíře vážící od 8 do 32 kg

   Odbavení

   Online check-in

   Online odbavení můžete provést nejdříve 30 hodin a nejpozději 60 minut před plánovaným odletem. Službu online check-inu však mohou využít pouze cestující pravidelných letů Smartwings v určitých číselných rozmezích. Naopak není určená pro cestující vyžadující speciální asistenci na letišti a pro ty, kteří nemají číslo elektronické letenky.

   Odbavení na letišti

   Na letišti se můžete odbavit už dvě hodiny před plánovaným odletem. Brány se zavírají 40 minut před startem. V případě letů z Dubaje, Tel Avivu a letů delších 5000 km se přepážka uzavírá 60 minut před startem letadla.

   Služby během letu

   Při letech na Kanárské ostrovy nebo do Spojených arabských emirátů dostanete občerstvení v rámci letenky zdarma. V ostatních případech je občerstvení k dispozici v palubním SmartBistru. Jídlo si můžete objednat předem při nákupu letenky nebo u cestovní kanceláře při sjednávání zájezdu.