Berchtesgaden od 7 950 Kč
Zobrazit zájezdy

Orlí hnízdo a solný důl Berchtesgaden

Vloženo: 21. září 2019
Poslední příspěvek: 22. září 2019
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Marlenka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Marlenka
Dobrý den, je tu někdo, kdo v poslední době navštívil Orlí hnízdo a solný důl v Berchtesgaden? Prosím o tipy, je lepší jít pěšky nebo jet autobusem k Orlímu hnízdu, co všechno je tam k vidění, je nutná rezervace prohlídky nebo stačí na místě? Máte tipy ještě na další místa v okolí? nebo je lepší zvolit organizovaný zájezd?

Odpovědi 2 odpovědi

Cestování_je_můj_život
nová členka nová členka /
Cestování_je_můj_život
nová členka nová členka / před 5 lety
Cestování_je_můj_život
před 5 lety
@Marlenka ~ Ahoj, pěšky bych to moc nedoporučovala, je to docela masakr. Je to cesta opravdu na několik hodin a hodně náročné. Jezdí tam autobus nahoru, cena byla myslím 33 euro za 2 osoby. My jsme potkali asi 2 lidi na cestě autobusem. Doporučuji jež už ráno kolem 9. hodiny, pak je víc a víc lidí. Nahoře je zastávka, kde si po příjezdu nahlásíte u okýnka odjezd a tím autobusem byste měli jet zas zpět. Po vystoupení z autobusu můžete jít pěšky asi 15 minut do kopce nebo projít tunelem a jet výtahem. Pokladny jsou přímo na parkovišti. Parkování kolem těch autobusových zastávek je dost.
Danča1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Danča1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Danča1
před 5 lety
My šli pěšky nahoru i dolu a pokud jste trochu zdatní doporučuji. Je to zase úplně jiný pohled a skvělý zážitek. ☺️

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů