Itálie od 724 Kč
Zobrazit zájezdy

Muzeum Ferrari Modena

Vloženo: 24. září 2019
Poslední příspěvek: 25. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Maros
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Maros
Dobrý den, pojedu pracovně do Itálie a budu mít trošku volnýho času na výlety a tak. Vyhlídnul jsem si muzeum Ferrari ve městě Modena a druhé muzeum a testovací dráhu v Maranello, že bych se nadejchal trošku vůně spálených pneumatik mají tam na to nějaké výhodné vstupné. Byl jste tam někdo a líbilo se vám to? Co všechno je možné vidět na dráze? A co řikáte na muzeum Lamborghini ve městě St. Agata, které by mělo být kousek? Děkuji

Odpovědi 3 odpovědi

Livlin
nový člen nový člen /
Livlin
nový člen nový člen / před 5 lety
Livlin
před 5 lety
@Maros ~ Dobrý večer, to by se mi líbilo jako dárek pro přítele. Kolik je prosím to vstupné do obou muzeí?
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Livlin ~ Hezký den, vstup do muzea Ferrari stojí 16 euro (vstupenky můžete zakoupit i online předem zde).
Za vstup do muzea Lamborghini zaplatíte od 15 euro (vstupenky k prodeji zde).
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen /
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen / před 5 lety
AbrakaDabra
před 5 lety
@Maros ~ Jako pokud máš rád auta, tak rozhodně neváhej, podíváš se pod kapotu závodních speciálů i do kanceláře samotnýho zakladatele Enza Ferrari. Prohlídka je cca na hodinu, každých 20 minut tam běhá film o historii Ferrari. Každý rok se taky prý celá expozice mění, což nemohu potvrdit neb jsem byl jen 1x. V Maranellu jsou spíš formule a závodní speciály pro okruhy.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů