Paříž od 4 890 Kč
Zobrazit zájezdy

Výlet do Paříže - zajímavá místa

Vloženo: 1. října 2019
Poslední příspěvek: 2. října 2019
nový člen nový člen /
Simona_KK
nový člen nový člen / před 5 lety
Simona_KK
Dobrý den, ještě nikdy jsem nebyla ve Francii. Máte tipy co vidět v Paříži? Nějaká pro Paříž zajímavá místa, nejkrásnější nebo třeba i tajná místa?
V plánu samozřejmě jsou ty typické památky typu Eiffelovka, Versailles, Lucemburské zahrady, Notre-Dame. Ale rádi bysme i něco, o čem se nepíše v průvodcích. Děkuji, budu moc vděčná za rady.

Odpovědi 5 odpovědí

Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Romana
před 5 lety
Pokud pojedou i děti, tak zkuste Disneyland. ☺
Lesníjahoda
nový člen nový člen /
Lesníjahoda
nový člen nový člen / před 5 lety
Lesníjahoda
před 5 lety
@Simona_KK ~ Nevím zda to patří mezi tajná místa, ale mně se líbily Pařížské katakomby na náměstí Denfert-Rochereau nebo kostel Saint-Séverin a vedlejší kostnice. A já jsem úchyl na hřbitovy, takže hřbitov Montmartre, kde je mimochodem pohřbeno hodně známých osobností. Ještě mě napadá Moulin de la Galette - poslední dva větrné mlýny v Paříži.
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Darina
před 5 lety
@Simona_KK ~ Výhled z věže Montparnasse. Mnohem lepší než z Eiffelovky. Celá La Défense - pařížská mrakodrapová čtvrť. Ty stavby jsou hrozně zajímavý.
Jitka_V
stálá členka stálá členka /
Jitka_V
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Jitka_V
před 5 lety
Park buttes chaumont je moc hezký. Boulogneský lesík.
Pokud jste viděla Amelii z Montmartru, tak si můžete dát kávu v Café des 2 moulins - v kavárně u dvou mlýnů, kde pracovala Amélie. Najdete ji na rohu ulic Lepic a Cauchois.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Simona_KK ~ Hezký den,
já miluji procházení okolo kanálu Canal Saint-Martin, v okolí jsou velmi příjemné kavárny a nejedná se o turistické místo.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů