Velká Británie od 8 190 Kč
Zobrazit zájezdy

Počasí Velká Británie

Vloženo: 6. října 2019
Poslední příspěvek: 6. října 2019
nový člen nový člen /
Esmeralda44
nový člen nový člen / před 5 lety
Esmeralda44
Dobrý večer, jaké bývá počasí ve Velké Británii během října? Dají se stále pořádat výlety po památkách nebo mám spíše počítat s tím, že mi celý pobyt proprší? děkuji

Odpovědi 4 odpovědi

Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Ondra
před 5 lety
Dobrý den, byl jsem v Londýně loni v listopadu na 5 dní a 4 dny bylo krásné počasí, dokonce svítilo slunce jeden den teda propršelo (spíš tak jako mrholilo). To počasí tam se všeobecně špatně odhaduje. I když je pak tohle sychravé počasí, tak se dá po památkách normálně chodit. Kdyžtak je v Londýně i spoustu jiných možností jako třeba skvělá muzea Ohledně jiných míst ve VB nedokážu poradit
Esmeralda44
nový člen nový člen /
Esmeralda44
nový člen nový člen / před 5 lety
Esmeralda44
před 5 lety
@Ondra ~ Super Ondro, já dostala nabídku od kamarádky, letět s ní do Londýna. A jsem letos po operaci a to už stačilo, nerada bych si tam zase něco uhnala. Tak to jste mě potěšil, že to není ještě tak hrozné. Doporučíte mi třeba nějaká muzea?
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Ondra
před 5 lety
@Esmeralda44 ~ Přišlo mi super British Museum ve čtvrti Bloomsbury, kousek od stanice metra Tottenham Court Road. V něm je snad opravdu vše, dokonce i České (resp. Československé) dějiny tohle bych určitě doporučil, vstup je zdarma
Esmeralda44
nový člen nový člen /
Esmeralda44
nový člen nový člen / před 5 lety
Esmeralda44
před 5 lety
@Ondra ~ Děkuji, zkusím to navrhnout kamarádce. Jste moc ochotný

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů