Turecko od 6 720 Kč
Zobrazit zájezdy

Kompletní nabídka 2020

Vloženo: 10. října 2019
Poslední příspěvek: 11. října 2019
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 5 lety
lidas
1) Kdy bude kompletní nabídka na letní dovolenou 2020.
2) Hledala jsem na příští léto dovolenou v Turecku.Opět tam jsou nepokoje a jeli bychom z 10 letým dítětem tak nebudu objednávat už ted.Je ještě z čeho vybírat v Last Minute?Třeba 1 týden předem-bude ještě z čeho vybrat?Mám podmínku z tobogany.

Odpovědi 4 odpovědi

Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
Cestovní kanceláře postupně zveřejňují nabídky na sezónu 2020, seznam first minute je zde. Kompletní nabídku zájezdů do Turecka očekávejte do konce roku.
Zájezd určitě seženete i na last minute, jak píšete. Možná nebudete mít široký výběr, ale nebál bych se počkat, viz. moje strategie na last minute.
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 5 lety
lidas
před 5 lety
@Mikey ~ Díky uvidím jaká bude nabídka.
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Romana
před 5 lety
Zájezdy na další rok bývají většinou nabízeny od listopadu/prosince
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
@Mikey ~ Jste zvláštní muž a znáte tak poraďte prosím chtěla bych navštívit Katar dříve jak čas od konce února nemám ale nejméně 12 dní se slušným příplatkem létám sama pouze u moře s All. inclusiv. Či kdy je nejlepší na počasí letět? Jsem milovnice tepla.Přemýšlím i o Ománu ale tam již létá zpousty Čechů . Prosím o odpověd na neumannova.danuse@seznam.cz Děkuji

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů