Na dovolenou z letiště Wroclav

Vloženo: 15. října 2019
Poslední příspěvek: 17. října 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
Dobrý den, má zde někdo zkušenosti s odletem na dovolenou (Egypt) z polského letiště Wroclav? Chtěli bychom příští jaro zkusit. Je to blíž než Praha a zájezdy podstatně levnější. Zajímá mě zda můžeme narazit na nějaké záludnosti na letištním parkovišti či při cestě s PL cestovkou. Za případné rady děkuji

Odpovědi 4 odpovědi

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
PL cestovky vám akorát s největší pravděpodobností vnutí polské cestovní pojištění, prý je to povinnost podle polských zákonů.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Arne1 ~ děkuji za reakci. Máte za to, že nemůžu zakoupit zájezd bez pojištění a sama si dát individuál. pojištění?
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
Co jsem se setkal tak ne. Ale absolutně nevylučuju že to půjde. Je otázka, zda tuto možnost ve smlouvě můžete odmítnout.
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 5 lety
lidas
před 5 lety
@Arne1 ~ Měla jsem před 2 roky svou pojistku od české pojištovny.Nevím jestli se od té doby něco změnilo-

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů