Korčula (ostrov) od 1 538 Kč
Zobrazit zájezdy

Korčula - dá se jezdit na kole?

Vloženo: 21. října 2019
Poslední příspěvek: 22. října 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Naxos
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Naxos
Dobrý den, chceme navštívit příští rok z jara Chorvatsko. Dá se projet Korčula na kole křížem krážem? Existují tam nějaké značené cyklotrasy? Co vím, tak jsem se s nim v Chorvatsku nikdy nesetkal. V jakém stavu tam jsou silničky? Díky

Odpovědi 4 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Naxos ~ Dobrý večer,
osobní zkušenost s Korčulou na kole nemám, ale existuje výborná stránka, která nabízí souhrn cyklistických tras na Korsice i s mapami. Odkaz na stránku v češtině najdete zde.
Naxos
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Naxos
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Naxos
před 5 lety
@Kristýna ~ Na Korsice?
Gréta
nový člen nový člen /
Gréta
nový člen nový člen / před 5 lety
Gréta
před 5 lety
@Naxos ~ Co vím, tak Korčula je jedno z mála míst, kde jsme narazili v terénu na značené cyklotrasy. My jsme vyráželi z přístavu Račišć směrem k západní části ostrova, o které se říká, že je nejzajímavější. Střídají se asfaltky i štěrkový povrch, ale nebojte, bylo to sjízdné na horském kole v pohodě. Snažili jsme se jet po pobřeží co nejdéle to šlo a vše opravdu poměrně dobře značené. Pokud by vás ještě něco zajímalo klidně se ptejte.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
Překlep, myslela jsem na Korčule.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů