Malta od 10 719 Kč
Zobrazit zájezdy

Malta výlety - co doporučujete vidět?

Vloženo: 22. října 2019
Poslední příspěvek: 24. října 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MalejAVelkej
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
MalejAVelkej
Dobrý den, začátkem listopadu letíme na Maltu. Budeme tam týden a chci si půjčit auto. Máte nějaké rady a tipy, co vidět, navštívit, ochutnat? Zatím mám předběžný plán: Valletta, Mdina a Rabat. Co dál podniknout na Maltě za výlety? Díky

Odpovědi 5 odpovědí

Pěkněkluzkejslimák
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Pěkněkluzkejslimák
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Pěkněkluzkejslimák
před 4 lety
@MalejAVelkej ~ Čau, co takhle kromě zmíněného, chrámy Tarxien. Nejzachovalejší místo starodávné kultury na Maltě. Největší zážitek byl pro mě ostrov Gozo - minimum turistů, krásná příroda. Comino naopak zklamání. Voda sice nádherně průhledná, ale hrozně moc lidí. Pokud tě zajímají pěkné pláže, tak si na informačních centrech Malty vyzvedni mapku a tam jsou všechny pláže zaznačeny.
Alena123
nový člen nový člen /
Alena123
nový člen nový člen / před 4 lety
Alena123
před 4 lety
@MalejAVelkej ~ Byli jsme minulý rok v říjnu, za mě krásné výhledy na Dingli cliffs, Blue Grotto, z měst Mdina a Rabat, jinak chrámy na jihu a v Tarxien. Doporučuji výlet trajektem na Gozo, tam jsme byly ve Viktorii na Citadelle a potom na severu Saltpains. Od začátku léta do podzimu je Malta přeplněná turisty, pro cestování po památkách a poznávání místní kultury je ideální listopad - březen. Takže teď budete mít super období. Je to ostrov věčného jara.
Zu
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zu
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Zu
před 4 lety
@MalejAVelkej ~ Byla jsem na Maltě předloni, vzhledem k rozloze je téměř na každém kroku něco k vidění. Na doporučení jsem neřešila zapůjčení auta ( vesměs úzké ulice a hustý provoz, stání v kolonách, značně omezené možnosti zaparkování...) a hned na letišti jsem si zakoupila týdenní permanentku na místní autobusovou dopravu, stála mne 21,50 Eur a velmi se mi osvědčila. Na Maltě je dopravní síť velmi hustá, přehledná, zastávky každých pár kroků a krátké intervaly, centrální autobusové nádraží je u hradeb Valletty. A můžete cestovat neomezené, takže už po 2 dnech jsem vlastně cestovala zadarmo, občas vystoupila tam, kde mne něco zaujalo...
CigarettesAfterSex
nový člen nový člen /
CigarettesAfterSex
nový člen nový člen / před 4 lety
CigarettesAfterSex
před 4 lety
Nevíte prosím někdo, jestli je možné vzít skútr z půjčovny i na trajekt?
MalejAVelkej
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MalejAVelkej
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
MalejAVelkej
před 4 lety
@Zu ~ Měla jste nějaký itinerář? Zajímalo by mě zda to za tři nebudeme mít všechno projité a budeme se nudit? Myslíte, že by se takhle v listopadu dalo i vykoupat ještě? Nejedeme tam tedy za tím, ale kdyby to šlo..

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů