Zanzibar od 27 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Zanzibar, jaké pláže doporučujete?

Vloženo: 5. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 5. listopadu 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Anička_Medřická
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Anička_Medřická
Zdravím tady všechny, jsem tu nová a ráda bych se zeptala na nejlepší pláže na Zanzibaru. Všude se dočítám, že nejlepší je sever a západ, protože na jihu a východě je příliv a odliv. Nahoře prý, ale zase můžou být víc ty zelené řasy. Můžete mi teda někdo z vlastní zkušenosti poradit, jak to tedy je a doporučit konkrétní místa a pláže, kde se vám líbilo. Předpokládám, že má Zanzibar pláže všechny pláže písečné, to bych totiž chtěla. děkuji

Odpovědi 1 odpověď

Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Darina
před 4 lety
@Anička_Medřická ~ Za mě rozhodně Kendwa. Nejmenší odliv, dlouhá a široká pláž, písek nádherně bílý..rozhodně krásnější pláže než třeba Dominikánská republika. Po pláži se dá dojít až k Nungwi, rovněž krásné místo. Jen pozor na přiliv zpátky, některá místa můžou být pod vodou. Řasy jsme neviděli.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů