Smartwings - reklamace letu

Vloženo: 5. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 7. listopadu 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Anička_Medřická
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Anička_Medřická
Hezký den, maminka letěla teď v létě s leteckou společností Smartwings z Egypta do Brna. Let Hurghada - Brno měl více než 7 hodin zpoždění a důvodem byla technická závada na letadle. Samozřejmě jsme jim psali asi hned do týdne. Ale už čekáme více než 2,5 měsíce. Ozvou se ještě? Povedla se vám někomu přímo u Smartwings reklamace letu? Nebo to už předat dál?

Odpovědi 4 odpovědi

Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Romana
před 4 lety
Přímo u Smartwings jsem nereklamovala, ale využila jsem společnosti www.vasenaroky.cz a kompenzaci jsem pak dostala
Anička_Medřická
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Anička_Medřická
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Anička_Medřická
před 4 lety
@Romana ~ A můžu se zeptat kolik jste dostala? A jak rychle to ty vasenaroky vyřeší? Už nás nebaví čekat
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Romana
před 4 lety
@Anička_Medřická ~ trvalo to skoro půl roku, ale podařilo se. Nakonec to bylo 300,- Euro na osobu.
Veverka_Terka
nový člen nový člen /
Veverka_Terka
nový člen nový člen / před 4 lety
Veverka_Terka
před 4 lety
@Anička_Medřická ~ Řešili jsme s vasenaroky.cz, jak píše Romana. Nejdřív posoudí jestli nárok vznikl, pak řeknou, zda se do toho pustí a když se do toho pustí, tak to většinou znamená, že nárok tam je. Jinak by se do toho nepouštěli.
Mimochodem kdysi jsem koukala, že Moneta Money Bank měla cestovní pojištění za 49 Kč na měsíc, kde byla položka "zpoždění nebo zrušení letu", min. zpoždění 6 hodin, pojistné plnění bylo nějakých 5 000 Kč. Ale nevim zda to furt maj.

Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů