Korfu od 7 929 Kč
Zobrazit zájezdy

Gastro zážitky na Korfu

Vloženo: 25. září 2017
Poslední příspěvek: 11. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
Ahoj, znáte někdo nějakou dobrou restauraci, nebo tavernu na Korfu? Jsme s přítelem takoví gastro-turisté, milujeme dobré jídlo a když jsme v zahraničí, rádi ochutnáváme lokální kuchyni

Odpovědi 5 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Já zdravím, Já za Sebe můžu doporučit restauraci 2star v letovisku Agios Stefanos.S manželem nám nejvíce chutnal mix fakitas.Je to směs několika druhů masa ale je to poměrně pikantní a hrozně horké.Kdyz Vám to servírují,tak Vám zvednou ubrus, protože to prská, abyste se neopařili, případně nespalily.S pozdravem Pavla Zykova
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
HMMM, to zní jako zážitek nejenom pro chuťové pohárky. Pálivé miluji, přítel asi zvolí něco jiného. 4,5* na tripadvisoru také nevypadají špatně. Zkusíme, děkuji.
Doufala jsem, že se ozve víc lidí. Ale je asi pravda, že to je hodně konkrétní dotaz.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Dobrý den,
Znám tam jednu výbornou místní Tavernu jmenuje se Malibu v letovisku Agios Georgios.Vřele můžu doporučit vynikajíci řecká kuchyně.Taverna má své stránky ..koukněte.Nádherný výhled na moře přímo z Taverny a krásná písčitá pláž.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ooo děkuji. Do Agios Georgios stejně určitě pojedeme, píšeme na seznam. Jen jsem viděla musaku v jejich menu, začaly se mi sbíhat sliny.
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Pokud si chcete na Korfu opravdu bezkonkurenčně pochutnat, tak se vydejte z přímořských letovisek do vnitrozemí ostrova a navštivte v Doukades tavernu Elizavet na Korfu jsem se opravdu nikde lépe nenajedl, navíc městečko má také své kouzlo.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů