Punta Cana od 23 989 Kč
Zobrazit zájezdy

Punta Cana - tipy na výlety

Vloženo: 28. září 2019
Poslední příspěvek: 13. prosince 2019
nová členka nová členka /
Jarmila66
nová členka nová členka / před 5 lety
Jarmila66
Chtěli bychom další dovolenou prožít v Punta Cana. Výlety nemáme nijak zařízené. Můžete mi prosím poradit, kam se odsud dá jet na pěkný výlet, který bysme zvládli už jako starší pár? Děkuji

Odpovědi 7 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
Hezký den
byla jsem v Punta Cana , nejlepší je obrátit se na Čechy žijící právě v této oblasti. Nabídnou Vám spousty jejich stránka na Facebooku jedeme na Dominikány . Obratte se na ně.
Jarmila66
nová členka nová členka /
Jarmila66
nová členka nová členka / před 5 lety
Jarmila66
před 5 lety
@DanaDianaNoymi ~ Děkuji, zkusím je kontaktovat.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
@Jarmila66 ~ to uděláte moc dobře, nabízí i ubytování já ubytování měla ale výletů mají mnoho . Od cestovky jsem nebrala je to předražené .
pavel666
legenda legenda /
pavel666
legenda legenda / před 4 lety
pavel666
před 4 lety
No hlavně se vyhněte panu Fenclovi je to noční můra.
Jarmila66
nová členka nová členka /
Jarmila66
nová členka nová členka / před 4 lety
Jarmila66
před 4 lety
@pavel666 ~ Kdo je pan Fencl?
pavel666
legenda legenda /
pavel666
legenda legenda / před 4 lety
pavel666
před 4 lety
@Jarmila66 ~ Pořádá tam výlety po okolí.Popíši zhruba asi jak to probíhalo u mě.Pominu li,že z katalogu co nabízel de facto dělal pouze jednu cestu ( o další prý nebyl zájem,tam na to lísto se už nejezdí takže má nabídku asi 6 variant,ale děla jednu kde hrrr stylem obsahne vše) tj na vše bylo v poklusu 10 minut.Takže přijeli jsme do přístavu v Bayahibe,nasedli na lod ne na katamarán jak bylo v letácích ale bárka kde jsme se 12 lidí krčili jak sardinky a vyrazili (kolem ghlaholili a tancovali němci na katamaránech,my jako sardinky bez hudby na bárce o jak je to české), asi po 20 minutách plavby se lod porouchala(vyhořel motor).Následovala hodinová anabáze co dál.Pak sehnal náhradní lod takže hodinová cesta zpět pro novou lod.Přesedání a rychle dohnat proměškané,jelikož neslevil ani o jeden zážitek,akorát z 10 minut zbylo jen asi 5.Přeskočím jak vše bylo hrrr aby nahnal ztrátu dvou hodin,takže na Saonu jsme přijeli ve chvíli,kdy ostaní už balili a de facto se měli k odjezdu.Prý platí ,že lodě musí být v přístavu do 17.00.takže místní bar kde mělo být pití all inc. zavřenej.Z slibované tabule kde měl být humr jsme dostali kuře a rýži,jedno pivo na hlavu a hodinový rozchod po okolí.Pak rychle zpět abychom stihli červené hvězdice.tam jsme dojeli ve chvili,kdy už tam nikdo nebyl,takže jsme je asi 25 minut hledali,než jsme našli dvě malé unavené.10 minut každej fotku a šup zpět.začínalo se stmívat,ale právě ted to začlo,došel nám benzín a dle telefonického hovoru jsem pochopil,že sice pan Fencl údajně o lod žádal,ale neřekl,že jí mají natankovat .takže tma,kolem nic,ticho jen vlnky s náma houplai,došla kola takže jsme pili už jen čistý rum a propadali zoufalství.pak hláška,že už pro ná jedou,jenže jim to asi šatně popsal takže nás hodinu hledal.Když přijel suše oznámil,že má jen lod pro 6 lidí a nás je 12 takže bere jen polovinu,ale pro tu druhou pošle kamaráda.Do přístavu jsme dojeli cca kolem 19.30-20.00 hodin,kde nás již ostatní oplakali.Cesta zpět trvala tak dlouho,že jsme přišli o večeři a ani slovo omluvy nic,pan Fencl se tvářil jako by to bylo takhle právě to pravý a prakrticky se choval jako by se mu vše zdařilo na 100%.reklamaci neuznal,z peněz 120 dolarů na hlavu nevrátil ani tuk takže za mě už nikdy radši pěšky sám.
Jarmila66
nová členka nová členka /
Jarmila66
nová členka nová členka / před 4 lety
Jarmila66
před 4 lety
To zní skoro jako z hororu. Teď jste mě trochu vyděsil. Nevíte o někom konkrétním, kdo by byl spolehlivý a pořádal tam výlety? Případně asi tohle zkusit pak možná přes delegáta že?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů